Kerst Tafelzeil Kerst Ster Wit
Omschrijving
Herkenbaar: na een etentje zit je tafel vol vlekken, kleine krassen en plakkerige restjes. Schoonmaken kost tijd.
Dit afwasbaar tafelzeil is de snelle oplossing. Het beschermt je tafel en brengt direct kerstsfeer. Op de witte basis zie je rode kerststerren, hulst, dennenappels, strikjes en snoepstokken met subtiele sterretjes en kerstballen.
- Beschermt tegen knoeien en krassen
- Afwasbaar. Even afnemen, klaar
- Jij kiest de maat in de configurator
- Feestelijke look als een tafelkleed
Onderhoud: reinig met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen en bekijk onze tafelzeilen.
Bestel vandaag en geniet morgen van een gezellige, schone kersttafel.
Herkenbaar: na een etentje zit je tafel vol vlekken, kleine krassen en plakkerige restjes. Schoonmaken kost tijd.
Dit afwasbaar tafelzeil is de snelle oplossing. Het beschermt je tafel en brengt direct kerstsfeer. Op de witte basis zie je rode kerststerren, hulst, dennenappels, strikjes en snoepstokken met subtiele sterretjes en kerstballen.
- Beschermt tegen knoeien en krassen
- Afwasbaar. Even afnemen, klaar
- Jij kiest de maat in de configurator
- Feestelijke look als een tafelkleed
Onderhoud: reinig met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen en bekijk onze tafelzeilen.
Bestel vandaag en geniet morgen van een gezellige, schone kersttafel.
Meer informatie
| SKU | TZ-236 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Kerst |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Wit |
| SKU | TZ-236 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Kerst |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Wit |