Tafelzeil Burlesco
Veelgestelde vragen bij een tafelzeil op maat
Mila
Productexpert
calcActive())">
€ 11,99
- Koop 5m voor € 11,39 en bespaar 5%
- Koop 10m voor € 10,79 en bespaar 10%
- Koop 15m voor € 10,19 en bespaar 15%
Nog maar 562 cm in voorraad
Gratis verzending vanaf €40
Supersnelle bezorging
Achteraf betalen
Betaalmethodes
Omschrijving
Bloemenprints en tafelzeilen gaan hand in hand en daarvan is dit tafelkleed Burlesco opnieuw een krachtig voorbeeld van. De blauwe bloemen met grijze accenten geven het tafelkleed diepgang en volume. Tijdloos hip! Dit tafelzeil kan in verschillende vormen en afmetingen geleverd worden en wordt altijd voor jou op maat gesneden!
Het licht glanzende tafelzeil Burlesco is gemaakt van PVC met een non-woven rug en is te bestellen in een breedte tot 140cm. Het is afwasbaar en eenvoudig schoon te houden door het na gebruik af te nemen met een vochtige doek.
Als je jouw plastic tafelkleed op koker bestelt, voorkom je het ontstaan van vouwen tijdens de verzending en heb je meteen een handig attribuut om het zeil te bewaren na gebruik.
Bloemenprints en tafelzeilen gaan hand in hand en daarvan is dit tafelkleed Burlesco opnieuw een krachtig voorbeeld van. De blauwe bloemen met grijze accenten geven het tafelkleed diepgang en volume. Tijdloos hip! Dit tafelzeil kan in verschillende vormen en afmetingen geleverd worden en wordt altijd voor jou op maat gesneden!
Het licht glanzende tafelzeil Burlesco is gemaakt van PVC met een non-woven rug en is te bestellen in een breedte tot 140cm. Het is afwasbaar en eenvoudig schoon te houden door het na gebruik af te nemen met een vochtige doek.
Als je jouw plastic tafelkleed op koker bestelt, voorkom je het ontstaan van vouwen tijdens de verzending en heb je meteen een handig attribuut om het zeil te bewaren na gebruik.
Meer informatie
| SKU | TZ-042 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-4U3/01 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Max. breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Blauw |
| SKU | TZ-042 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-4U3/01 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Max. breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Blauw |