Tafelzeil Boeketbloemen
Omschrijving
Herkenbaar? De tafel wordt snel vies, krijgt krassen en schoonmaken kost elke dag tijd.
Tafelzeil Boeketbloemen is de makkelijke oplossing: bescherming, geen gedoe, wel sfeer. De witte basis met veelkleurige veldbloemen brengt direct gezelligheid en laat je tafel stralen.
- Geen vlekken, geen krassen, gewoon schoon
- Afwasbaar tafelkleed: afnemen met een zachte, vochtige doek en milde zeep
- Licht glanzend PVC met non-woven rug voor stabiele ligging
- Op maat gesneden in jouw vorm via de configurator
- Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen en handig op te bergen
Kleur: multicolor op wit. Dessin: bloemenmotief.
Combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak. Ontdek ook onze andere tafelzeilen.
Bestel vandaag en geniet morgen van een zorgeloze, sfeervolle tafel.
Herkenbaar? De tafel wordt snel vies, krijgt krassen en schoonmaken kost elke dag tijd.
Tafelzeil Boeketbloemen is de makkelijke oplossing: bescherming, geen gedoe, wel sfeer. De witte basis met veelkleurige veldbloemen brengt direct gezelligheid en laat je tafel stralen.
- Geen vlekken, geen krassen, gewoon schoon
- Afwasbaar tafelkleed: afnemen met een zachte, vochtige doek en milde zeep
- Licht glanzend PVC met non-woven rug voor stabiele ligging
- Op maat gesneden in jouw vorm via de configurator
- Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen en handig op te bergen
Kleur: multicolor op wit. Dessin: bloemenmotief.
Combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak. Ontdek ook onze andere tafelzeilen.
Bestel vandaag en geniet morgen van een zorgeloze, sfeervolle tafel.
Meer informatie
| SKU | TZ-200 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen & Planten |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Multicolor |
| SKU | TZ-200 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen & Planten |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Multicolor |