Tafelzeil Borduur Blad
Omschrijving
Vlekken, krassen en gedoe met schoonmaken? Dat wil je niet bij je favoriete tafel.
Het Tafelzeil Borduur Blad biedt directe bescherming en geeft tegelijk sfeer met verfijnde geborduurde bladpatronen in diepe groentinten. Eenvoudig in gebruik en snel weer schoon.
- Geen vlekken: gemorst? Veeg het zo weg
- Geen gedoe: snel schoon en klaar om verder te genieten
- Bescherming: houdt je tafel netjes en beter bestand tegen krassen
- Sfeervol: natuurlijke look zonder extra rompslomp
Onderhoud: schoonmaken met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
Kies je maat eenvoudig in de configurator. Bestel op koker om blijvende vouwen te voorkomen.
Bestel vandaag en geniet morgen van een verzorgde tafel.
Combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Vlekken, krassen en gedoe met schoonmaken? Dat wil je niet bij je favoriete tafel.
Het Tafelzeil Borduur Blad biedt directe bescherming en geeft tegelijk sfeer met verfijnde geborduurde bladpatronen in diepe groentinten. Eenvoudig in gebruik en snel weer schoon.
- Geen vlekken: gemorst? Veeg het zo weg
- Geen gedoe: snel schoon en klaar om verder te genieten
- Bescherming: houdt je tafel netjes en beter bestand tegen krassen
- Sfeervol: natuurlijke look zonder extra rompslomp
Onderhoud: schoonmaken met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
Kies je maat eenvoudig in de configurator. Bestel op koker om blijvende vouwen te voorkomen.
Bestel vandaag en geniet morgen van een verzorgde tafel.
Combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Meer informatie
| SKU | TZ-051 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-27V/02 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen & Planten |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Beige |
| SKU | TZ-051 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-27V/02 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen & Planten |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Beige |