Tafelzeil Eden
Omschrijving
Tafel vies na het eten, kringen van glazen, kruimels die aankoeken en schoonmaken dat veel te lang duurt?
Met Tafelzeil Eden is dat verleden tijd. Dit lichtgrijze tafelkleed met zachte bladeren in warme herfsttinten beschermt je blad en brengt direct sfeer aan tafel. Ideaal voor elke dag en voor dat gezellige etentje.
- Bescherming tegen vlekken en krassen
- Afwasbaar: een zachte, vochtige doek is genoeg
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon
- Stijlvolle grijstinten die rustig ogen
- Je kiest de gewenste maat in de configurator
Onderhoud: reinig met een zachte, vochtige doek en milde zeep. Daarna kort nadrogen.
Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse, beschermde tafel met dit tafelzeil. Ontdek waarom zoveel mensen kiezen voor onze tafelzeilen.
Tafel vies na het eten, kringen van glazen, kruimels die aankoeken en schoonmaken dat veel te lang duurt?
Met Tafelzeil Eden is dat verleden tijd. Dit lichtgrijze tafelkleed met zachte bladeren in warme herfsttinten beschermt je blad en brengt direct sfeer aan tafel. Ideaal voor elke dag en voor dat gezellige etentje.
- Bescherming tegen vlekken en krassen
- Afwasbaar: een zachte, vochtige doek is genoeg
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon
- Stijlvolle grijstinten die rustig ogen
- Je kiest de gewenste maat in de configurator
Onderhoud: reinig met een zachte, vochtige doek en milde zeep. Daarna kort nadrogen.
Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse, beschermde tafel met dit tafelzeil. Ontdek waarom zoveel mensen kiezen voor onze tafelzeilen.
Meer informatie
| SKU | TZ-148 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2500 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen & Planten |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Grijs |
| SKU | TZ-148 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2500 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen & Planten |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Grijs |