Tafelzeil Effen Donkergroen
Omschrijving
Vlekken na het eten, krassen van speelgoed, gedoe met schoonmaken? Dat is verleden tijd.
Dit tafelzeil in effen donkergroen van Bonita beschermt je tafel, oogt rustig en brengt sfeer. Het valt soepel om je tafel en is afwasbaar: even een doekje, klaar. In de configurator kies je jouw maat; wij snijden je tafelkleed strak op maat.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon.
- Dag krassen en kringen, hallo bescherming.
- Diepe groene tint voor een stijlvolle, rustige tafel.
- Snel schoon te maken met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Tip: om vouwscheurtjes in de effen kleur te voorkomen, bestel op koker.
Ideaal voor dagelijks gebruik en perfect als je houdt van praktische tafelzeilen met een tijdloze look. Combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse, beschermde tafel.
Vlekken na het eten, krassen van speelgoed, gedoe met schoonmaken? Dat is verleden tijd.
Dit tafelzeil in effen donkergroen van Bonita beschermt je tafel, oogt rustig en brengt sfeer. Het valt soepel om je tafel en is afwasbaar: even een doekje, klaar. In de configurator kies je jouw maat; wij snijden je tafelkleed strak op maat.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon.
- Dag krassen en kringen, hallo bescherming.
- Diepe groene tint voor een stijlvolle, rustige tafel.
- Snel schoon te maken met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Tip: om vouwscheurtjes in de effen kleur te voorkomen, bestel op koker.
Ideaal voor dagelijks gebruik en perfect als je houdt van praktische tafelzeilen met een tijdloze look. Combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse, beschermde tafel.
Meer informatie
| SKU | TZ-067 |
|---|---|
| Sku producer | 0004426-9800 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Uni & Effen |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| SKU | TZ-067 |
|---|---|
| Sku producer | 0004426-9800 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Uni & Effen |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |