Tafelzeil Effen Zilvergrijs
Omschrijving
Vlekken na het eten, kringen van glazen, kleine krasjes. En elke keer weer boenen. Herkenbaar?
Het Tafelzeil Effen Zilvergrijs van Bonita lost dat gedoe direct op. Dit effen tafelzeil met subtiele, glossy glans beschermt je blad, oogt rustig en geeft net dat beetje luxe. Perfect als stijlvol tafelkleed voor elke dag én voor een gezellig etentje.
- Geen vlekken, minder krasjes, gewoon beschermd
- Snel schoon: afwasbaar, afnemen en klaar
- Geen gedoe, wel sfeer: tijdloze uni look in zilvergrijs
- Strak en verzorgd aan tafel, bij elke setting
Je kiest simpel je gewenste afmeting in de configurator. Zo haal je een praktisch, afwasbaar tafelzeil in huis dat past bij veel interieurs en moeiteloos combineert met jouw servies.
Onderhoud: reinigen met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
Tip: combineer met placemats en tafelkleedklemmen voor extra comfort.
Bestel vandaag en geniet snel van een schone, sfeervolle tafel.
Vlekken na het eten, kringen van glazen, kleine krasjes. En elke keer weer boenen. Herkenbaar?
Het Tafelzeil Effen Zilvergrijs van Bonita lost dat gedoe direct op. Dit effen tafelzeil met subtiele, glossy glans beschermt je blad, oogt rustig en geeft net dat beetje luxe. Perfect als stijlvol tafelkleed voor elke dag én voor een gezellig etentje.
- Geen vlekken, minder krasjes, gewoon beschermd
- Snel schoon: afwasbaar, afnemen en klaar
- Geen gedoe, wel sfeer: tijdloze uni look in zilvergrijs
- Strak en verzorgd aan tafel, bij elke setting
Je kiest simpel je gewenste afmeting in de configurator. Zo haal je een praktisch, afwasbaar tafelzeil in huis dat past bij veel interieurs en moeiteloos combineert met jouw servies.
Onderhoud: reinigen met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
Tip: combineer met placemats en tafelkleedklemmen voor extra comfort.
Bestel vandaag en geniet snel van een schone, sfeervolle tafel.
Meer informatie
| SKU | TZ-078 |
|---|---|
| Sku producer | 0004416-9899 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Uni & Effen |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Zilver |
| SKU | TZ-078 |
|---|---|
| Sku producer | 0004416-9899 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Uni & Effen |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Zilver |