Tafelzeil Franse Provence
Omschrijving
Herkenbaar? Na het eten vlekken, krassen en eindeloos poetsen. Je tafel verdient beter en jij ook.
Dit tafelzeil Franse Provence is de makkelijke oplossing. Afwasbaar en waterafstotend, dus zo schoon. Het sierlijke dessin met lavendel, zonnebloemen en olijftakken brengt direct warmte en sfeer aan je eettafel.
- Beschermt je blad tegen krassen en geknoei
- Afwasbaar: een vochtige veeg en klaar
- Waterafstotend, ideaal voor elke dag en etentjes
- Past altijd: kies je maat en vorm in de configurator
- Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen
Onderhoud: reinig met een zachte, vochtige doek en milde zeep. Daarna even droogwrijven.
Op zoek naar extra gemak? Combineer met placemats of tafelkleedklemmen. Bestel vandaag en geniet morgen van een sfeervol tafelkleed van TafelzeilOnline. Ontdek waarom onze tafelzeilen zo geliefd zijn.
Herkenbaar? Na het eten vlekken, krassen en eindeloos poetsen. Je tafel verdient beter en jij ook.
Dit tafelzeil Franse Provence is de makkelijke oplossing. Afwasbaar en waterafstotend, dus zo schoon. Het sierlijke dessin met lavendel, zonnebloemen en olijftakken brengt direct warmte en sfeer aan je eettafel.
- Beschermt je blad tegen krassen en geknoei
- Afwasbaar: een vochtige veeg en klaar
- Waterafstotend, ideaal voor elke dag en etentjes
- Past altijd: kies je maat en vorm in de configurator
- Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen
Onderhoud: reinig met een zachte, vochtige doek en milde zeep. Daarna even droogwrijven.
Op zoek naar extra gemak? Combineer met placemats of tafelkleedklemmen. Bestel vandaag en geniet morgen van een sfeervol tafelkleed van TafelzeilOnline. Ontdek waarom onze tafelzeilen zo geliefd zijn.
Meer informatie
| SKU | TZ-269 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Eten & Drinken |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Multicolor |
| SKU | TZ-269 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Eten & Drinken |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Multicolor |