Tafelzeil French Grey Stripe
Omschrijving
Herkenbaar: de tafel is zo weer vies, er komen snel krassen op en schoonmaken kost tijd.
Het Tafelzeil French Grey Stripe is de makkelijke oplossing. Dit grijze tafelkleed met fijne strepen geeft direct rust en sfeer, beschermt je blad en is afwasbaar. Het gladde oppervlak met subtiel reliëf veeg je in een handomdraai schoon.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon
- Bescherming tegen krassen en kringen
- Snel afnemen met een zachte, vochtige doek en milde zeep
- Tijdloze look die past bij elke eetkamer
Kies in de configurator je perfecte afwerking. Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen en berg het tafelzeil handig op.
Combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak. Fan van mooie tafelzeilen? Dit is een topper voor elke dag. Bestel vandaag en geniet morgen van een nette, sfeervolle tafel.
Herkenbaar: de tafel is zo weer vies, er komen snel krassen op en schoonmaken kost tijd.
Het Tafelzeil French Grey Stripe is de makkelijke oplossing. Dit grijze tafelkleed met fijne strepen geeft direct rust en sfeer, beschermt je blad en is afwasbaar. Het gladde oppervlak met subtiel reliëf veeg je in een handomdraai schoon.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon
- Bescherming tegen krassen en kringen
- Snel afnemen met een zachte, vochtige doek en milde zeep
- Tijdloze look die past bij elke eetkamer
Kies in de configurator je perfecte afwerking. Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen en berg het tafelzeil handig op.
Combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak. Fan van mooie tafelzeilen? Dit is een topper voor elke dag. Bestel vandaag en geniet morgen van een nette, sfeervolle tafel.
Meer informatie
| SKU | TZ-081 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-23X/11 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Strepen |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Grijs |
| SKU | TZ-081 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-23X/11 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Strepen |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Grijs |