Tafelzeil Herstbladeren Blauw en Oranje
Effen tafelzeil verkrijgbaar, maar ook vele dessins
Omschrijving
Herkenbaar? De tafel zit zo vol vlekken, krassen en kruimels. En schoonmaken kost steeds te veel tijd.
Dit afwasbare tafelzeil met herfstbladeren in groen is de snelle oplossing. Het beschermt je tafel, geeft direct sfeer en oogt fris en speels als een stijlvol tafelkleed.
- Geen vlekken, geen krassen, geen gedoe.
- Afwasbaar: eenvoudig reinigen met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Ligt stevig op zijn plek, ideaal voor elke dag.
- Kies zelf de maat in de configurator voor een perfecte pasvorm.
Onderhoud: dagelijks even afnemen is genoeg; grondiger reinigen kan met milde zeep.
Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een schone, gezellige tafel.
Herkenbaar? De tafel zit zo vol vlekken, krassen en kruimels. En schoonmaken kost steeds te veel tijd.
Dit afwasbare tafelzeil met herfstbladeren in groen is de snelle oplossing. Het beschermt je tafel, geeft direct sfeer en oogt fris en speels als een stijlvol tafelkleed.
- Geen vlekken, geen krassen, geen gedoe.
- Afwasbaar: eenvoudig reinigen met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Ligt stevig op zijn plek, ideaal voor elke dag.
- Kies zelf de maat in de configurator voor een perfecte pasvorm.
Onderhoud: dagelijks even afnemen is genoeg; grondiger reinigen kan met milde zeep.
Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een schone, gezellige tafel.
Meer informatie
| SKU | TZ-232 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen & Planten |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Groen |
| SKU | TZ-232 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen & Planten |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Groen |