Tafelzeil Leonora Grijs
Omschrijving
Vlekken na het eten, kringen van glazen, telkens schrobben? Voor je het weet zitten er krasjes op je tafel. Tijd voor gemak.
Tafelzeil Leonora Grijs is de slimme oplossing: het beschermt je blad, oogt stijlvol en is zo weer schoon. Het grijze ruitjes- en blokjesdessin zorgt voor een rustige, moderne sfeer en matcht moeiteloos met servies en bestek.
- Beschermt je tafel: minder vlekken, minder krasjes, meer rust.
- Afwasbaar en waterafstotend: veeg schoon met een zachte, vochtige doek en wat milde zeep.
- Kies zelf maat en vorm in de configurator voor de beste pasvorm.
- Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen en makkelijk op te bergen.
Met dit grijze tafelkleed haal je gemak en sfeer in huis. Combineer met placemats of tafelkleedklemmen.
Bestel vandaag en geniet morgen van een zorgeloze tafel. Ontdek onze tafelzeilen.
Vlekken na het eten, kringen van glazen, telkens schrobben? Voor je het weet zitten er krasjes op je tafel. Tijd voor gemak.
Tafelzeil Leonora Grijs is de slimme oplossing: het beschermt je blad, oogt stijlvol en is zo weer schoon. Het grijze ruitjes- en blokjesdessin zorgt voor een rustige, moderne sfeer en matcht moeiteloos met servies en bestek.
- Beschermt je tafel: minder vlekken, minder krasjes, meer rust.
- Afwasbaar en waterafstotend: veeg schoon met een zachte, vochtige doek en wat milde zeep.
- Kies zelf maat en vorm in de configurator voor de beste pasvorm.
- Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen en makkelijk op te bergen.
Met dit grijze tafelkleed haal je gemak en sfeer in huis. Combineer met placemats of tafelkleedklemmen.
Bestel vandaag en geniet morgen van een zorgeloze tafel. Ontdek onze tafelzeilen.
Meer informatie
| SKU | TZ-095 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-4Z3/10 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Ruitjes & Blokken |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Grijs |
| SKU | TZ-095 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-4Z3/10 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Ruitjes & Blokken |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Grijs |