Tafelzeil Manu Beige
Omschrijving
Herkenbaar? Na elke maaltijd vlekken, krassen en gedoe met schoonmaken. Je tafel oogt snel rommelig.
Met Tafelzeil Manu Beige is dat voorbij. Dit afwasbaar tafelkleed met geometrisch dessin in beige beschermt je blad en brengt direct een rustige, moderne sfeer aan je eettafel.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon.
- Afwasbaar oppervlak: afnemen met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Dagelijkse bescherming tegen morsen en krassen.
- Sfeervol dessin: tijdloos beige met speelse geometrie.
- Op maat te bestellen: kies je vorm en afmeting in de configurator.
- Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen en netjes op te bergen.
Zo wordt eten, werken of knutselen zorgeloos. Combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse tafel met dit tafelzeil. Ontdek waarom onze tafelzeilen zó populair zijn.
Herkenbaar? Na elke maaltijd vlekken, krassen en gedoe met schoonmaken. Je tafel oogt snel rommelig.
Met Tafelzeil Manu Beige is dat voorbij. Dit afwasbaar tafelkleed met geometrisch dessin in beige beschermt je blad en brengt direct een rustige, moderne sfeer aan je eettafel.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon.
- Afwasbaar oppervlak: afnemen met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Dagelijkse bescherming tegen morsen en krassen.
- Sfeervol dessin: tijdloos beige met speelse geometrie.
- Op maat te bestellen: kies je vorm en afmeting in de configurator.
- Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen en netjes op te bergen.
Zo wordt eten, werken of knutselen zorgeloos. Combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse tafel met dit tafelzeil. Ontdek waarom onze tafelzeilen zó populair zijn.
Meer informatie
| SKU | TZ-101 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-1E2/01 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Geometrisch |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Beige |
| SKU | TZ-101 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-1E2/01 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Geometrisch |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Beige |