Tafelzeil Planten Antraciet
Veelgestelde vragen bij een tafelzeil op maat
Omschrijving
Herken je dit? De tafel is na een maaltijd vies, krijgt snel krassen en schoonmaken kost tijd.
Met ons tafelzeil Tafelzeil Planten Antraciet is dat verleden tijd. Het botanische bladmotief in antraciet geeft sfeer en beschermt je tafel. Afwasbaar, dus één doekje en klaar.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon.
- Beschermt je tafelblad tegen krassen en knoeien.
- Afwasbaar met zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Past altijd: kies de gewenste vorm en afmeting in de configurator.
- Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen.
Dit tafelkleed met plantenprint past moeiteloos in een modern interieur en brengt rust aan tafel. Fan van botanische tafelzeilen? Dan is dit jouw match.
Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse, sfeervolle tafel. Maak het compleet met placemats of tafelkleedklemmen.
Herken je dit? De tafel is na een maaltijd vies, krijgt snel krassen en schoonmaken kost tijd.
Met ons tafelzeil Tafelzeil Planten Antraciet is dat verleden tijd. Het botanische bladmotief in antraciet geeft sfeer en beschermt je tafel. Afwasbaar, dus één doekje en klaar.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon.
- Beschermt je tafelblad tegen krassen en knoeien.
- Afwasbaar met zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Past altijd: kies de gewenste vorm en afmeting in de configurator.
- Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen.
Dit tafelkleed met plantenprint past moeiteloos in een modern interieur en brengt rust aan tafel. Fan van botanische tafelzeilen? Dan is dit jouw match.
Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse, sfeervolle tafel. Maak het compleet met placemats of tafelkleedklemmen.
Meer informatie
| SKU | TZ-290 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Max. breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen & Planten |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Antraciet |
| SKU | TZ-290 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Max. breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen & Planten |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Antraciet |