Tafelzeil Polyline Dijon Wit - Luxe Tafelkleed
Omschrijving
Herken je dit? De tafel is zo weer vies, snel krasjes en schoonmaken is gedoe.
Met het Tafelzeil Polyline Dijon Wit is dat voorbij. Dit afwasbaar tafelkleed beschermt je blad en brengt meteen sfeer. Het subtiele ruitjes- en blokjesmotief in wit, met een lichte glans, oogt fris en modern.
- Dagelijkse bescherming: minder krassen, minder morsen.
- Water- en vlekbestendig: geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon.
- Makkelijk onderhoud: afnemen met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Past overal: tijdloze kleur en strak geometrisch dessin.
Kies je afmeting in de configurator. Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse, beschermde tafel met dit tafelzeil. Bekijk ook onze andere tafelzeilen voor meer keus.
Herken je dit? De tafel is zo weer vies, snel krasjes en schoonmaken is gedoe.
Met het Tafelzeil Polyline Dijon Wit is dat voorbij. Dit afwasbaar tafelkleed beschermt je blad en brengt meteen sfeer. Het subtiele ruitjes- en blokjesmotief in wit, met een lichte glans, oogt fris en modern.
- Dagelijkse bescherming: minder krassen, minder morsen.
- Water- en vlekbestendig: geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon.
- Makkelijk onderhoud: afnemen met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Past overal: tijdloze kleur en strak geometrisch dessin.
Kies je afmeting in de configurator. Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse, beschermde tafel met dit tafelzeil. Bekijk ook onze andere tafelzeilen voor meer keus.
Meer informatie
| SKU | PL-003 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Ruitjes & Blokken |
| Materiaal | Polycotton molton met PU-coating |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Wit |
| SKU | PL-003 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Ruitjes & Blokken |
| Materiaal | Polycotton molton met PU-coating |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Wit |