Tafelzeil Polyline Dijon Zilver - Luxe Tafelkleed
Omschrijving
Herkenbaar: na een etentje zie je vlekken, kringen en soms een kras. En schoonmaken kost tijd. Dat gedoe is voorbij.
Met het tafelzeil Polyline Dijon Zilver pak je het in één keer aan. Zilveren kleur, ruitdessin met subtiele glans: modern, sfeervol en praktisch; een tijdloze keuze binnen tafelzeilen.
- Beschermt je blad tegen morsen en krasjes
- Afwasbaar: schoon te maken met een zachte, vochtige doek en milde zeep
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon
- Geeft je tafel een stijlvolle, zilveren look
Dit tafelkleed past moeiteloos in veel interieurs en houdt je eettafel netjes bij dagelijks gebruik of een etentje.
Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een schone, stijlvolle tafel.
Herkenbaar: na een etentje zie je vlekken, kringen en soms een kras. En schoonmaken kost tijd. Dat gedoe is voorbij.
Met het tafelzeil Polyline Dijon Zilver pak je het in één keer aan. Zilveren kleur, ruitdessin met subtiele glans: modern, sfeervol en praktisch; een tijdloze keuze binnen tafelzeilen.
- Beschermt je blad tegen morsen en krasjes
- Afwasbaar: schoon te maken met een zachte, vochtige doek en milde zeep
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon
- Geeft je tafel een stijlvolle, zilveren look
Dit tafelkleed past moeiteloos in veel interieurs en houdt je eettafel netjes bij dagelijks gebruik of een etentje.
Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een schone, stijlvolle tafel.
Meer informatie
| SKU | PL-004 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Ruitjes & Blokken |
| Materiaal | Polycotton molton met PU-coating |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Zilver |
| SKU | PL-004 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Ruitjes & Blokken |
| Materiaal | Polycotton molton met PU-coating |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Zilver |