Tafelzeil Ruit Cotton Creme
Omschrijving
Herkenbaar? Na het eten vlekken op je tafel, krassen van speelgoed, steeds boenen en nog steeds niet echt schoon. Gedoe.
De oplossing: Tafelzeil Ruit Cotton Creme. Dit tafelzeil beschermt je blad in één keer en geeft meteen sfeer. Het ruitjesdessin in zachte crème oogt fris en tijdloos, alsof je tafel een rustige make-over krijgt. Fan van tijdloze tafelzeilen? Dan zit je met dit ruitje goed.
- Geen vlekken, geen krassen, gewoon beschermd.
- Afwasbaar: schoonvegen met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Stijlvol ruitmotief in crème. Past moeiteloos bij je interieur.
- Direct een verzorgd tafelkleed voor elke dag en elk moment.
Kies je afmeting in de configurator en maak het persoonlijk. Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse, nette tafel.
Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Herkenbaar? Na het eten vlekken op je tafel, krassen van speelgoed, steeds boenen en nog steeds niet echt schoon. Gedoe.
De oplossing: Tafelzeil Ruit Cotton Creme. Dit tafelzeil beschermt je blad in één keer en geeft meteen sfeer. Het ruitjesdessin in zachte crème oogt fris en tijdloos, alsof je tafel een rustige make-over krijgt. Fan van tijdloze tafelzeilen? Dan zit je met dit ruitje goed.
- Geen vlekken, geen krassen, gewoon beschermd.
- Afwasbaar: schoonvegen met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Stijlvol ruitmotief in crème. Past moeiteloos bij je interieur.
- Direct een verzorgd tafelkleed voor elke dag en elk moment.
Kies je afmeting in de configurator en maak het persoonlijk. Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse, nette tafel.
Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Meer informatie
| SKU | TZ-131 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Ruitjes & Blokken |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Crème |
| SKU | TZ-131 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Ruitjes & Blokken |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Crème |