Tafelzeil Terrazo Oranje
Omschrijving
Herkenbaar: na elke maaltijd vlekken, kleine krassen en gedoe met schoonmaken. Je tafel ziet het direct en jij bent weer aan het boenen.
Dit terrazzo tafelzeil is de makkelijke oplossing. Het beschermt je tafel en brengt meteen sfeer. Het retro dessin met speelse spikkels in oranje, groen en donkergrijs op een lichte basis staat fris bij elke setting, van ontbijt tot borrel.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon
- Afwasbaar: een snelle veeg en klaar
- Bescherming voor je tafel, elke dag weer
- Sfeervol alternatief voor een tafelkleed
Onderhoud is simpel: reinig met een zachte, vochtige doek en milde zeep. Jij kiest de gewenste afmeting in de configurator.
Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse, gezellige tafel met dit terrazzo tafelzeil.
Herkenbaar: na elke maaltijd vlekken, kleine krassen en gedoe met schoonmaken. Je tafel ziet het direct en jij bent weer aan het boenen.
Dit terrazzo tafelzeil is de makkelijke oplossing. Het beschermt je tafel en brengt meteen sfeer. Het retro dessin met speelse spikkels in oranje, groen en donkergrijs op een lichte basis staat fris bij elke setting, van ontbijt tot borrel.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon
- Afwasbaar: een snelle veeg en klaar
- Bescherming voor je tafel, elke dag weer
- Sfeervol alternatief voor een tafelkleed
Onderhoud is simpel: reinig met een zachte, vochtige doek en milde zeep. Jij kiest de gewenste afmeting in de configurator.
Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse, gezellige tafel met dit terrazzo tafelzeil.
Meer informatie
| SKU | TZ-134 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Retro |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Multicolor |
| SKU | TZ-134 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Retro |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Multicolor |