Tafelzeil Tweed Antraciet
Omschrijving
Herkenbaar: na het eten zit je tafel vol vlekken. Krassen, kringen en telkens dat gedoe met schoonmaken. Tijd voor gemak.
Tafelzeil Tweed Antraciet is de simpele oplossing. Een tafelkleed look met subtiele geweven tweed in antraciet grijs, een matte toplaag met voelbaar reliëf en vooral: afwasbaar. Het beschermt je tafel en geeft meteen sfeer zonder op te vallen. Kies in het menu je gewenste lengte en wij snijden jouw tafelzeil netjes op maat.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon
- Beschermt tegen krassen en geknoei
- Afwasbaar met een zachte, vochtige doek en milde zeep
- Matte uitstraling met subtiel reliëf - oogt rustig en stijlvol
- Effen tweed look in antraciet voor een moderne basis
Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een nette, sfeervolle tafel. Ontdek waarom onze tafelzeilen zo fijn zijn in gebruik.
Herkenbaar: na het eten zit je tafel vol vlekken. Krassen, kringen en telkens dat gedoe met schoonmaken. Tijd voor gemak.
Tafelzeil Tweed Antraciet is de simpele oplossing. Een tafelkleed look met subtiele geweven tweed in antraciet grijs, een matte toplaag met voelbaar reliëf en vooral: afwasbaar. Het beschermt je tafel en geeft meteen sfeer zonder op te vallen. Kies in het menu je gewenste lengte en wij snijden jouw tafelzeil netjes op maat.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon
- Beschermt tegen krassen en geknoei
- Afwasbaar met een zachte, vochtige doek en milde zeep
- Matte uitstraling met subtiel reliëf - oogt rustig en stijlvol
- Effen tweed look in antraciet voor een moderne basis
Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een nette, sfeervolle tafel. Ontdek waarom onze tafelzeilen zo fijn zijn in gebruik.
Meer informatie
| SKU | TZ-027 |
|---|---|
| Sku producer | 32E/10 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Uni & Effen |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Antraciet |
| SKU | TZ-027 |
|---|---|
| Sku producer | 32E/10 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Uni & Effen |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Antraciet |