Gecoat Tafellinnen Effen Taupe - (max. 180cm)
calcActive())">
Omschrijving
Mooie kwaliteit extra breed (180cm) gecoat tafellinnen in effen kleur taupe. Deze geplastificeerd canvas stof is van uitstekende kwaliteit en zorgt voor een natuurlijke look! Met dit afwasbare tafelkleed heeft u het echte stofgevoel met het gebruiksgemak van tafelzeil. U kunt het tafellinnen gemakkelijk schoonhouden met een vochtige doek, of uitwassen op 30 graden. Houd hierbij wel rekening met een mogelijke krimp van 4%. Kies de lengte in het menu en we snijden het tafelkleed voor u op maat.
Mooie kwaliteit extra breed (180cm) gecoat tafellinnen in effen kleur taupe. Deze geplastificeerd canvas stof is van uitstekende kwaliteit en zorgt voor een natuurlijke look! Met dit afwasbare tafelkleed heeft u het echte stofgevoel met het gebruiksgemak van tafelzeil. U kunt het tafellinnen gemakkelijk schoonhouden met een vochtige doek, of uitwassen op 30 graden. Houd hierbij wel rekening met een mogelijke krimp van 4%. Kies de lengte in het menu en we snijden het tafelkleed voor u op maat.
Meer informatie
| SKU | GT-056 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2500 |
| Maximale breedte | 180 cm |
| Patroon | Uni & Effen |
| Materiaal | Polycotton met coating |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Taupe |
| SKU | GT-056 |
|---|---|
| Lengte rol (cm) | 2500 |
| Maximale breedte | 180 cm |
| Patroon | Uni & Effen |
| Materiaal | Polycotton met coating |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Taupe |