Tafelzeil Aqua Behang
Omschrijving
Vlekken na het eten, krassen van sleutels, gedoe met schoonmaken? Dat wil je niet op je tafel.
Tafelzeil Aqua Behang is de makkelijke oplossing. Dit afwasbare tafelkleed met subtiel bladmotief in zachte aardetinten beschermt je tafel en brengt direct sfeer. Een doekje erover en klaar.
- Bescherming met stijl: geen vlekken, geen krassen, gewoon schoon.
- Afwasbaar oppervlak: reinigen met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Sfeervol dessin: natuurlijk bladmotief dat past bij moderne en landelijke interieurs.
- Kies zelf: maat en vorm selecteer je eenvoudig in de configurator.
- Tip voor een strak resultaat: bestel op koker om vouwen te voorkomen.
Handig voor dagelijks tafelen of een gezellige koffiemoment. Dit tafelzeil is een stijlvolle keuze binnen tafelzeilen met een rustige, natuurlijke look. Combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een verzorgde, gezellige tafel.
Vlekken na het eten, krassen van sleutels, gedoe met schoonmaken? Dat wil je niet op je tafel.
Tafelzeil Aqua Behang is de makkelijke oplossing. Dit afwasbare tafelkleed met subtiel bladmotief in zachte aardetinten beschermt je tafel en brengt direct sfeer. Een doekje erover en klaar.
- Bescherming met stijl: geen vlekken, geen krassen, gewoon schoon.
- Afwasbaar oppervlak: reinigen met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Sfeervol dessin: natuurlijk bladmotief dat past bij moderne en landelijke interieurs.
- Kies zelf: maat en vorm selecteer je eenvoudig in de configurator.
- Tip voor een strak resultaat: bestel op koker om vouwen te voorkomen.
Handig voor dagelijks tafelen of een gezellige koffiemoment. Dit tafelzeil is een stijlvolle keuze binnen tafelzeilen met een rustige, natuurlijke look. Combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Bestel vandaag en geniet morgen van een verzorgde, gezellige tafel.
Meer informatie
| SKU | TZ-046 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-B46/07 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen & Planten |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Multicolor |
| SKU | TZ-046 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-B46/07 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen & Planten |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Multicolor |