Tafelzeil Dente Leão Beige 140cm
Omschrijving
Vlekken na het eten, krassen van spelletjes en dan dat eindeloze boenen? Je tafel verdient beter.
Tafelzeil Dente Leão Beige is de makkelijke oplossing. Dit afwasbare tafelkleed met subtiel takjesdessin in beige beschermt je blad en brengt direct sfeer aan tafel. Even een zachte doek erover en alles is weer netjes.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon
- Beschermt tegen krassen en kringen
- Neutrale beige kleur, makkelijk te combineren
- Subtiel takjesdessin voor een rustige, elegante look
- Kies je gewenste afmeting in de configurator
Onderhoud: reinig met een zachte, vochtige doek en milde zeep. Vermijd schuurmiddelen.
Ontdek ook onze andere tafelzeilen voor elke stijl. Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse, gezellige tafel. Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Vlekken na het eten, krassen van spelletjes en dan dat eindeloze boenen? Je tafel verdient beter.
Tafelzeil Dente Leão Beige is de makkelijke oplossing. Dit afwasbare tafelkleed met subtiel takjesdessin in beige beschermt je blad en brengt direct sfeer aan tafel. Even een zachte doek erover en alles is weer netjes.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon
- Beschermt tegen krassen en kringen
- Neutrale beige kleur, makkelijk te combineren
- Subtiel takjesdessin voor een rustige, elegante look
- Kies je gewenste afmeting in de configurator
Onderhoud: reinig met een zachte, vochtige doek en milde zeep. Vermijd schuurmiddelen.
Ontdek ook onze andere tafelzeilen voor elke stijl. Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse, gezellige tafel. Tip: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak.
Meer informatie
| SKU | TZ-057 |
|---|---|
| Sku producer | 0003596-14T/04 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Takjes |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Beige |
| SKU | TZ-057 |
|---|---|
| Sku producer | 0003596-14T/04 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Takjes |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Beige |