Tafelzeil Effen Rood
Omschrijving
Herkenbaar? Na het eten zit je tafel vol vlekken, kleine beschadigingen en kost schoonmaken tijd.
Met dit effen rode tafelzeil is dat voorbij. Het beschermt je blad, is afwasbaar en geeft meteen sfeer. Het strakke rood werkt voor elke dag en voor feestjes. Even afnemen en klaar.
- Bescherming tegen vlekken en krassen
- Afwasbaar: zachte doek, klaar
- Effen rood voor een frisse, warme look
- Past op elke tafel; jij kiest de afmeting in de configurator
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon
Onderhoud: reinig met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen; bij effen kleuren kan anders een scheurtje in de kleur ontstaan.
Combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak. Bestel vandaag en geniet morgen van een mooi en beschermd tafelkleed.
Herkenbaar? Na het eten zit je tafel vol vlekken, kleine beschadigingen en kost schoonmaken tijd.
Met dit effen rode tafelzeil is dat voorbij. Het beschermt je blad, is afwasbaar en geeft meteen sfeer. Het strakke rood werkt voor elke dag en voor feestjes. Even afnemen en klaar.
- Bescherming tegen vlekken en krassen
- Afwasbaar: zachte doek, klaar
- Effen rood voor een frisse, warme look
- Past op elke tafel; jij kiest de afmeting in de configurator
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon
Onderhoud: reinig met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen; bij effen kleuren kan anders een scheurtje in de kleur ontstaan.
Combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor extra gemak. Bestel vandaag en geniet morgen van een mooi en beschermd tafelkleed.
Meer informatie
| SKU | TZ-073 |
|---|---|
| Sku producer | 0002856-9975 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Uni & Effen |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Rood |
| SKU | TZ-073 |
|---|---|
| Sku producer | 0002856-9975 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Uni & Effen |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Rood |