Tafelzeil Hilda Grijs
Omschrijving
Vlekken na het eten, kringen van kopjes, krassen van speelgoed. En dan dat gedoe met schoonmaken. Herkenbaar? Met Tafelzeil Hilda Grijs is je tafel direct beschermd en ziet hij er meteen verzorgd uit.
Het bloemmotief in zachte grijstinten past moeiteloos bij elk seizoen en interieur. Waterafstotend en afwasbaar, dus schoon in een handomdraai. Onderhoud is simpel: even afnemen met een zachte, vochtige doek en een beetje milde zeep.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon
- Beschermt je blad tegen krasjes en geknoei
- Sfeervol bloemmotief in grijs voor een rustige look
- Op maat gemaakt voor jouw tafel
- Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen
Op zoek naar een praktisch tafelkleed dat sfeer brengt? Kies dit tafelzeil en maak het jezelf makkelijk. Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse tafel.
Extra handig: combineer met placemats of tafelkleedklemmen.
Vlekken na het eten, kringen van kopjes, krassen van speelgoed. En dan dat gedoe met schoonmaken. Herkenbaar? Met Tafelzeil Hilda Grijs is je tafel direct beschermd en ziet hij er meteen verzorgd uit.
Het bloemmotief in zachte grijstinten past moeiteloos bij elk seizoen en interieur. Waterafstotend en afwasbaar, dus schoon in een handomdraai. Onderhoud is simpel: even afnemen met een zachte, vochtige doek en een beetje milde zeep.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon
- Beschermt je blad tegen krasjes en geknoei
- Sfeervol bloemmotief in grijs voor een rustige look
- Op maat gemaakt voor jouw tafel
- Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen
Op zoek naar een praktisch tafelkleed dat sfeer brengt? Kies dit tafelzeil en maak het jezelf makkelijk. Bestel vandaag en geniet morgen van een frisse tafel.
Extra handig: combineer met placemats of tafelkleedklemmen.
Meer informatie
| SKU | TZ-090 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-5M3/08 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Grijs |
| SKU | TZ-090 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-5M3/08 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Grijs |