Tafelzeil Schaduwrijke Bladeren Groen
Omschrijving
Herkenbaar? Na het eten vlekken, kringen en al snel kleine krasjes. En schoonmaken kost telkens tijd.
Met het afwasbare tafelzeil Schaduwrijke Bladeren Groen is dat voorbij. Het beschermt je tafel, veeg je zo schoon en brengt meteen sfeer. De langwerpige groene bladeren op een lichte ondergrond geven een rustige, natuurlijke look die mooi staat in elke keuken of eethoek.
- Dagelijkse bescherming: tegen vlekken en krassen.
- Afwasbaar gemak: reinigen met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon.
- Kies zelf: maat en vorm in de configurator.
- Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen.
Combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor net dat beetje extra.
Bestel vandaag en geniet morgen van een fris tafelkleed met groene bladprint. Ontdek zelf het gemak van onze tafelzeilen.
Herkenbaar? Na het eten vlekken, kringen en al snel kleine krasjes. En schoonmaken kost telkens tijd.
Met het afwasbare tafelzeil Schaduwrijke Bladeren Groen is dat voorbij. Het beschermt je tafel, veeg je zo schoon en brengt meteen sfeer. De langwerpige groene bladeren op een lichte ondergrond geven een rustige, natuurlijke look die mooi staat in elke keuken of eethoek.
- Dagelijkse bescherming: tegen vlekken en krassen.
- Afwasbaar gemak: reinigen met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon.
- Kies zelf: maat en vorm in de configurator.
- Tip: bestel op koker om vouwen te voorkomen.
Combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor net dat beetje extra.
Bestel vandaag en geniet morgen van een fris tafelkleed met groene bladprint. Ontdek zelf het gemak van onze tafelzeilen.
Meer informatie
| SKU | TZ-110 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-26X/02 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen & Planten |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Groen |
| SKU | TZ-110 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-26X/02 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Bloemen & Planten |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Groen |