Tafelzeil Timbuktu
Omschrijving
Herkenbaar? Na het ontbijt alweer vlekken, krassen in je blad en elke keer dat lastige schoonmaken. Gedoe.
Tafelzeil Timbuktu is de snelle oplossing. Een licht glanzend tafelkleed met speels blokdessin met afgeronde hoeken in warme multicolor tinten: het beschermt én geeft meteen sfeer.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon.
- Afwasbaar: na gebruik afnemen met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Bescherming tegen krasjes en knoeiers.
- Op maat gesneden: kies je vorm en maat in de configurator.
- Altijd een nette look, elke dag weer.
Tip: bestel je tafelzeil op koker om vouwen te voorkomen en het makkelijk op te bergen.
Extra handig: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor een complete set.
Bestel vandaag en geniet morgen van een gezellige, zorgeloze tafel. Ontdek Tafelzeil Timbuktu tussen onze tafelzeilen en maak je keuze.
Herkenbaar? Na het ontbijt alweer vlekken, krassen in je blad en elke keer dat lastige schoonmaken. Gedoe.
Tafelzeil Timbuktu is de snelle oplossing. Een licht glanzend tafelkleed met speels blokdessin met afgeronde hoeken in warme multicolor tinten: het beschermt én geeft meteen sfeer.
- Geen vlekken, geen gedoe, gewoon schoon.
- Afwasbaar: na gebruik afnemen met een zachte, vochtige doek en milde zeep.
- Bescherming tegen krasjes en knoeiers.
- Op maat gesneden: kies je vorm en maat in de configurator.
- Altijd een nette look, elke dag weer.
Tip: bestel je tafelzeil op koker om vouwen te voorkomen en het makkelijk op te bergen.
Extra handig: combineer met placemats of tafelkleedklemmen voor een complete set.
Bestel vandaag en geniet morgen van een gezellige, zorgeloze tafel. Ontdek Tafelzeil Timbuktu tussen onze tafelzeilen en maak je keuze.
Meer informatie
| SKU | TZ-118 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-A40/02 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Vlakken of blokken tafelzeil |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Multicolor |
| SKU | TZ-118 |
|---|---|
| Sku producer | 0002646-A40/02 |
| Lengte rol (cm) | 2000 |
| Maximale breedte | 140 cm |
| Patroon | Vlakken of blokken tafelzeil |
| Materiaal | PVC met non-woven vliesrug |
| Dikte | 0,2 mm |
| Wasinstructies | Afnemen met een natte doek |
| Kleur | Multicolor |